Strapcová polička

Doma kopa dekorácií ktoré nie je kam dávať? U nás jednoznačný “problém”. A k tomu na mňa minimálne každý týždeň v obchodoch číhajú ďalšie, ktoré by sa “určite hodili”. Iste mi dáte za pravdu, že najlepším a taktiež jediným riešením je viac úložného priestoru 🙂

Keďže v obchodoch s detským nábytkom nie vždy nájdem to, čo sa mi páči, rozhodla som sa tentokrát vyrobiť poličku podľa vlastného vkusu. Na poličku potrebujeme len jednu drevenú dosku z masívu, pevné šnúrky, drevené gorálky veľkého priemeru a bavlnku.

Pri príprave myslite nato, že doska nemôže byť príliš hrubá, dlhá ani široká. Do dosky si vyvŕtame 4 diery alebo poprosíme, aby nám to urobili v obchode kde dosku kupujeme. Podľa vlastného vkusu si nafarbíme gorálky. Ich počet, tvar alebo veľkosť je len na našej fantázii. Strapce si jednoducho vyrobíme z bavlnky alebo vlny.

Všetko takto pripravené stačí len ponavliekať na pevné šnúrky a polička je hotová. Spôsobov uchytenia  je viacero vyberte si ten ktorý Vám vyhovuje najviac. Závisí však od neho nosnosť celej poličky.

TENTO NÁVOD JE AUTORSKÝ NÁVRH. ĎAKUJEM, ŽE MOJE AUTORSKÉ NÁVRHY NEKOPÍRUJETE A NEPREZENTUJETE AKO VAŠE DIELA. V PRÍPADE VAŠEJ PREZENTÁCIE MOJICH AUTORSKÝCH NÁVRHOV, PROSÍM VŽDY UVÁDZAJTE ZDROJ.

Ako sa Ti to páčilo?