Ach, tie vankúše

Detská izbička, v nej detská postieľka a na postieľke veľa, veľa vankúšov 🙂 Aspoň tak to vyzerá u nás (!nie len v detskej izbe!). Keďže rada šijem vankúšiky rôznych tvarov, prevedení, farieb a veľkostí -nikdy si nenechám ujsť príležitosť vyskúšať opäť nejaký nový. V tomto článku Vám rada predstavím pre mňa najobľúbenejšie vankúše z mojej dielničky.

Vankúš mašľa

Mašľový vankúš skrášli každú dievčenskú izbu. Jednoduchý na prípravu aj realizáciu. 4-krokový návod Vás určite nenechá chladnými a (nie) jeden si hneď zajtra ušijete.

 

Ušatý zajko

Známy zajko v štýle Nordic Home v prevedení napr. bielo-čiernom poteší aj chlapcov. U nás vyhrala ako inak – ružová.

 

Obláčik s nohami

Obláčiková klasika s nôžkami a líčkami nesmie chýbať na žiadnej posteli. Alebo poličke?

 

Pom pom

Milujem všetko bodkované a guľôčkované a preto aj pom-pom-y boli pre mňa do našej detskej izby jasná voľba. V kombinácii bielo-zlatá vankúš nemá chybu.

A nezabudnite! Tak ako so všetkým ani s vankúšikmi sa to nedá preháňať. Ľahko sa Vám totiž môže stať, že si nebudete mať kde sadnúť alebo ľahnúť 🙂

TENTO NÁVOD JE AUTORSKÝ NÁVRH. ĎAKUJEM, ŽE MOJE AUTORSKÉ NÁVRHY NEKOPÍRUJETE A NEPREZENTUJETE AKO VAŠE DIELA. V PRÍPADE VAŠEJ PREZENTÁCIE MOJICH AUTORSKÝCH NÁVRHOV, PROSÍM VŽDY UVÁDZAJTE ZDROJ.