Najobľúbenejšia sladkosť? Ovocie!

U nás to našťastie platí … Ovocie a zelenina sú pre deti vo vývojovom veku nepochybne veľmi dôležité. Tak ako ja určite aj Vy kladiete veľký dôraz nato, čo Vaše ratolesti jedia. Veď preto sa už bábätkám snažíme robiť príkrmy zo surovín o ktorých kvalite sme 100% presvedčení.

Moja dcéra si rada hryzie mrkvu či jablko, šúpe mandarínky alebo banán. Ale zo svojho okolia poznám detičky, ktoré už pri pohľad na surové ovocie krútia hlavou. Tak prečo ho nezabaliť do pekného obalu a ponúknuť im ho ako BIO ovocné kapsičky od Nestlé? Obe varianty, jablková aj hrušková sú totiž vyrobené zo 100% BIO ovocia. Nenájdete v nich lepok, konzervanty ani pridaný cukor iba dôkladne vybrané ovocie z ekologického hospodárstva. Všetko ovocie použité pri výrobe BIO kapsičiek je vypestované na špecializovaných farmách bez použitia chemických hnojív. BIO produkty sú potom oveľa  chutnejšie, voňavejšie a obsahujú viac vlákniny, antioxidačných látok a vitamínov. Určené sú pre deti od ukončeného štvrtého mesiaca, takže určite neváhajte po nich siahnuť už pri zavádzaní prvých príkrmov.

 Keďže aj my, tak ako asi všetky mamičky, sme neustále v pohybe pri Nestlé kapsičkách som ocenila aj ich praktickú veľkosť. Zmestia sa určite do každej kabelky, dokonca aj do vrecka. Sú ideálne pre menšie detičky, ale aj moja 4 ročná dcéra si rada pochutná. Pre nás jednoznačne vhodný spôsob ako rýchlo a kdekoľvek doplniť dennú dávku vitamínov.


Použité produkty: https://www.nestlebaby.cz/cs/