Hravá kocka

Cinká, šuští, hrká, má veľa šnúrok, držadielko, vrecko na odkladanie drobností, zrkadielko a nosí meno svojho majiteľa. To je obľúbená hravá kocka.
Najviac osloví deti od 6 mesiacov do 1 roka, ale neváhajú sa s ňou zahrať aj staršie.

Vyrobená je z bavlny a vyplnená anti-alergickým dutým vláknom. Najviac obľúbené časti kocky u detí sú zrkadielko a nekonečne veľa farebných stužiek za ktoré môžu kocku ťahať.  Napomáha rozvíjať detskú motoriku, deti sa učia vnímať farby aj tvary.

Hravá kocka Made by Tvorivá mama.

Ďakujem, že moje autorské návrhy nekopírujete a neprezentujete ich za svoje diela. V prípade Vašej prezentácie mojich autorských návrhov, prosím vždy uvádzajte zdroj.

Comments

  1. Barbora says:

    Sú úžasné! Môžem sa spýtať, robili ste podľa nejakého návodu alebo len taká šikovná 🙂 tiež by som rada mojej malej niečo také vyrobila, má 5m takže niečo šnúrkovo-zrkadlové by bolo ideálne 🙂 ďakujem, Barbora

    1. Tvorivá mama says:

      Ďakujem! Prvú kocku som robila pre moju dcérku podľa toho, čo ju vtedy zaujímalo. Hlavne aby šušťala, cinkala, mala šnúrky a držadlo. Neskôr som pridávala do kociek veselé vzory, látky, zrkadielko a meno 🙂 Skúste sa inšpirovať napr. aj quiet book-mi . Veľa štastia 🙂

Ako sa Ti to páčilo?